ATSISIŲSKITE THE HANGERS VERSLO DOVANŲ KATALOGĄ

ATSISIŲSTI

PAKABOS - NAUDINGA IR PRAKTIŠKA DOVANA

su meile

Dovanoti kokybiškas emocijas verta!

  • Tvirta, prabangi bei itin maloni lietimui pakuotė su viduje esančiomis pakabomis yra būtent tai, ko ieškote, norėdami nustebinti sau svarbų žmogų.
  • Pakuotė pritaikyta bet kokios lyties atstovui bei idealiai tinka sveikinti įkurtuvių, gimtadienio, boso dienos ar kita reikšminga proga.
  • Net neabejojame, kad ši išskirtinė bei elegantiška dovana sužavės ir pateisins net įnoringiausiųjų lūkesčius.

ĮSIGYTI

NUSTEBINKITE SAVO DRAUGUS

Nėra namų be dūmų taip, kaip nėra ir namų be pakabų!

Jeigu esate pakviesti į artimųjų, draugų arba kolegų šventę, kurios tematika siejasi su namais, nedvejokite ir pasirinkite kokybišką, praktišką bei prabanga dvelkiančią THE HANGERS pakabų pakuotę.

Dovana pradžiugins bei supažindins su šia naujiena Lietuvoje, kuri atskleis kitokį „drabužių pakabos“ paveikslą. Juk drabužių pakaba – tai viena svarbiausių interjero detalių.

 

NUSTEBINKITE SAVO VERSLO PARTNERIUS

Aktualu visiems verslo klientams, ypatingai tiems, kurie turi sąsajų su namais, interjeru, dizainu bei mada. Juk mažos smulkmenos stiprina draugystę, tiesa?

Unikali idėja verslo dovanai! Sudarius pirkimo ar nuomos sandorį, klientui padovanokite originalią bei naudingą dovaną, kuri puikiai siejasi su nekilnojamo turto tematika ir gali būti naudojama nuo pirmųjų dienų. Toks gestas tikrai neliks nepastebėtas.

SUKURTA DOVANOTI ♥