PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos THE HANGERS prekinio ženklo pakabos atitiks jūsų lūkesčius ir jūs būsite patenkinti jų kokybe. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekes grąžinti ar pakeisti į kito modelio ar spalvos pakabas.

Dėl grąžinimų ar keitimų kreipkitės el.paštu: info@thehangers.lt

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

 

GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

1. Grąžinti įsigytas pakabas ar pakeisti į kitas galite per 14 kalendorinių dienų, nuo pakabų pristatymo dienos, Europos sąjungoje per 30 kalendorinių dienų nuo pakabų pristatymo dienos.

2. Grąžinamos arba keičiamos pakabos turi būti originalioje siuntimo dėžėje, nesugadintos, nenaudotos ir nepraradusios prekinės išvaizdos.

3. Grąžinant arba keičiant pakabas būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jų įsigijimo dokumentą ir užpildytą pakabų grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis info@thehangers.lt

4. Jeigu nėra galimybės atvykti į mūsų biurą, Pirkėjui nereikia rūpintis, kaip grąžinti arba pakeisti pakabas, Pardavėjas iškviečia kurjerį į pirkėjo nurodytą vietą ir pasiima pakabas, o keitimo atveju pakeičia kitomis. Prekių grąžinimo arba keitimo išlaidas apmoka Pirkėjas. 

5. Pakabų grąžinimo atveju Pirkėjui grąžinama tik už pakabas sumokėta pinigų suma.

6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų arba keičiamų pakabų, jei  grąžinamos arba keičiamos pakabos buvo panaudotos ir sugadintos.

7. Tuo atveju, jei nusipirkote pakabas ir pastebėjote, kad jos visos arba jų dalis yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti nekokybiškas pakabas per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju mes įsipareigojame netinkamos kokybės pakabas nemokamai pakeisti į kokybiškas pakabas arba Jums grąžinti sumokėtus pinigus.