APIE MUS

THE HANGERS – 2016 metais įkurtas naujas prekinis ženklas Lietuvoje, kuris siūlo modernias ir šiuolaikines drabužių pakabas profesionalams ir visiems klientams, kurie vertina kokybę ir madą. 

        Drabužių pakabos gali būti kaip neatsiejamas namų interjero elementas. Daugelis naujos statybos būstų ar namų yra projektuojami, taip, kad būtų atskira patalpa drabužiams laikyti, paprastai vadinamos – drabužinėmis. Įrenginėdami drabužines ne vienas pagalvojame, kaip galima būtų sutalpinti šeimos garderobą, patogiai iškabinti drabužius, kad juos būtų patogu surasti, kad jie tvarkingai būtų laikomi. Dažnas iš mūsų turime prikaupę įvairiausių pakabų nuo plastmasinių iki medinių, įvairiausių formų ir spalvų, natūralu, kad tokia įvairovė pakabų nepuošia naujos drabužinės ir jūsų drabužių. THE HANGERS kompanija siūlo jums sprendimą - šiuolaikines, modernias ir elegantiškas pakabas jūsų namams. Mes sukūrėme vienintelę Lietuvoje pakabų liniją namams, kurios tinka visų tipų drabužiams ir puikiai atrodys prie jūsų naujų baldų ir šiuolaikinio interjero.

        Mes nepamiršome ir verslo klientų, kurių dažnas prieš įkurdami drabužių parduotuvę, butiką ar vestuvinių suknelių saloną pagalvoja apie elegantiškas, puošnias ir patikimas medines pakabas, kurios ne tik būtų patogios eksponuoti drabužius, bet ir puoštų parduotuvės interjerą.

        Mes garantuojame ir atsakome už prekių kokybę ir pristatymą prekių sutartu laiku. Norime būti arčiau jūsų, patenkinti jūsų lūkesčius ir ateityje pasiūlyti platų asortimentą išskirtinių pakabų jūsų namams ir verslui. Visada laukiame jūsų pastebėjimų ir atsiliepimų.

Pakabos yra dalis jūsų gyvenimo !

Su pagarba

THE HANGERS kolektyvas 

DAUGIAU APIE MŪSŲ PRODUKTUS SUŽINOKITE ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE