Dažniausiai užduodami klausimai

Pakabos, priklausomai nuo modelio jau yra supakuotos ir paruoštos išsiųsti tvirtose, kartoninėse pakuotėse. Perkant namams ar ofisui mažiausiai reikia bent 10 ar 20 vnt. įvairių modelių pakabų, atsižvelgiant į tai yra rekomenduojamas minimalus kiekis vieno užsakymo metu. Klientams, kurie prieš įsigydami didesnį kiekį pakabų nori įsitikinti, kad prekė atitinka norimą kokybę bei lūkesčius, siūlome užeiti į meniu ir pasirinkti UŽSISAKYK PASIBANDYMUI. Pavyzdinių pakabų kaina atitinkamai didesnė 1-u euru, tačiau jas galima įsigyti ir po 1 vnt.

Nuolaida pritaikoma didesniems kiekiams, priklausomai nuo užsakymo sumos. Taip pat nuolaidos mūsų produktams gali būti taikomos ir vykdomų akcijų metu, sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose arba užsisakykite naujienlaiškį.

Rekomenduojame pasitikrinti ar pakabos atitinka jūsų norimą kokybę ir lūkesčius, todėl prieš užsakant didesnį kiekį pakabų, visuomet siūlome užsakyti bent vieną pavyzdinę pakabą įsivertinimui. Galite įsigyti kiekvieno modelio ir spalvos po vieną pakabą, tam, kad matant savo namų interjerą ir pakabas vienoje vietoje, spalvos pasirinkimas taptų paprastesnis. Tai itin patogus būdas “gyvai” pamatyti produktą, jeigu nėra galimybės atvykti į mūsų studiją, esančią Kaune.

Taip, THE HANGERS pakabos pagamintos iš Lotus medienos ir turi FSC® sertifikatą. Tai reiškia, kad naudojama mediena atkeliauja iš gerai valomų miškų, kurie teikia socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę naudą. Guma, kuria yra padengiamas viršutinis pakabų sluoksnis nėra kenksminga, todėl šios pakabos yra visiškai saugios naudoti. Įprasta, kad daugelyje namų ar verslo įstaigų yra naudojamos plastikinės pakabos, kurių tarnavimo laikas trumpas ir jas tenka dažnai keisti naujomis, senąsias išmetant. Pasaulyje per metus išmetama daugiau kaip 100 mln. plastikinių pakabų, kurios patenka į vandenynus ir teršia mūsų aplinką. Mes skatiname mažinti plastiko naudojimą ir įsigyti ilgą tarnavimo laiką užtikrinančias medines pakabas, kurios yra dar ir draugiškos aplinkai.

Daugelyje prekybos vietų šiai dienai galima rasti plastikinių, metalinių ar veliūrinių pakabų, kurios yra pagamintos iš pigesnių komponentų. Tokių pakabų konstrukcija – storis, kabliuko tvirtumas nėra pritaikyti prie didesnių apkrovų, dėl šios priežasties tarnavimo laikas trumpas. Pakabos greitai dėvisi ir lūžta. THE HANGERS pakabos yra pagamintos iš aukštos kokybės komponentų, 80 % sudaro kruopštus rankų darbas, technologiškai jos pritaikytos atlaikyti didesnius svorius, o tarnavimo laikas siekia net iki 10 metų. Kiekvienas pakabos dizainas pritaikytas skirtingiems drabužių modeliams. Kabindami drabužį ant teisingai pasirinkto pakabos modelio, išlaikysite jo orginalią formą ir prailginsite dėvėjimo laiką. Mūsų sukurtų pakabų linija padės jums išlaikyti vientisumą ir gražų estetinį vaizdą drabužinėje ar spintoje.

Šiuo metu tokios galimybės pasiūlyti negalime, tačiau ateityje planuojame turėti pakabas, skirtas dideliems drabužiams kabinti.

Taip, galima, daugiau informacijos apie tai skiltyje PAPILDOMOS GALIMYBĖS > Tapkite verslo partneriais

Ne, šiuo metu pakabas galima pamatyti tik mūsų studijoje Kaune, adresu V. Krėvės pr. 128G arba įsigyti mūsų el. parduotuvėje.

Taip, planuojame ateityje prekiauti ir vaikiškomis pakabomis. Šiuo metu nusimatę turime dviejų modelių pakabas. Pirmasis modelis - Top plonos suknelėms / marškiniams / palaidinėms. Antrasis modelis - Top plonos su metaliniu skersiniu ir spaustukais - kostiumėliams, kelnėms, sijonams, šortams, palaidinėms, megztiniams. Vaikiškos pakabos tinkamos naudoti 3-10 metų amžiaus vaikams. Spalviškumas - dar sprendžiamas. Turite klausimų ar pasiūlymų? Lauksime jų el. paštu info@thehangers.lt.