Privatumo politika

Privatumo politika

Ši privatumo politika reguliuoja būdus kaip thehangers.lt internetinė parduotuvė (“Parduotuvė”) renka, naudoja ir laiko jūsų pateiktą asmeninę informaciją. Ši privatumo politika yra taikoma visoms prekėms ir paslaugoms, siūlomoms mūsų parduotuvėje.

Asmens identifikavimo informacija

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, kai jie, apsilankę mūsų svetainėje, susikuria paskyrą, užpildo užsakymą, užsiprenumeruoja naujienlaiškį ar bet kaip kitaip pateikia savo asmeninę informaciją. Prireikus, mes galime paprašyti vartotojų jų vardo, pavardės, elektroninio pašto adreso, pašto adreso.

Ši svetainė sukurta taip, kad jūsų pateikta asmeninė informacija Išliktų tiksli, Išsami ir atnaujinama. Mes laikome jūsų asmeninę informaciją tik tiek, kiek reikia pilnam užsakymo įvykdymui, nebent ilgesnis saugojimo laikotarpis yra būtinas. Ši taisyklė nėra taikoma vartotojo kredito (debeto) kortelės informacijai ir kitai su apmokėjimais susijusiai informacijai.

Mes asmeninę identifikavimo informaciją renkame iš vartotojų tik tokiu atveju, jei jie patys savanoriškai tokią informaciją mums pateikia. Vartotojai visada gali atsisakyti pateikti asmeninę identifikavimo informaciją, Išskyrus tuos atvejus, kai tokia informacija yra būtina atliekant užsakymą.

Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš vaikų iki 13 metų amžiaus. Jei mes sužinome, kad turime surinkę asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų, tuojau pat imsimės veiksmų, kad tokia informacija būtų kuo greičiau ištrinta. Visi norintys gali mūsų svetainėje lankytis anonimiškai.

Ne asmeninio identifikavimo informacija

Mes galime rinkti ne asmeninę identifikavimo informaciją apie vartotojus, kai jie sąveikauja mūsų svetainėje. Ne asmeninė identifikavimo informacija gali būti naršyklės pavadinimas, kompiuterio tipas arba operacinės sistemos ir interneto paslaugų tiekėjų duomenys ir kita panašaus pobūdžio informacija. Kai kurie svetainės puslapiai renka informaciją statistikos tikslais, naudojant trečiosios šalies žiniatinklio taikomąją programą „Google Analytics”. Pavyzdžiui, kai vartotojas patvirtina užsakymą, mes siunčiame informaciją apie bendrą užsakymo sumą į Google Site Stats puslapį. Mes niekada neatskleidžiam vartotojo asmeninės informacijos savarankiškoms trečiosioms šalims.

Naršyklės slapukai (ang. Cookies)

Mūsų svetainė gali naudoti „Slapukus”, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Vartotojo naršyklė kaupia slapukus į savo kietąjį diską įrašų saugojimo tikslais, o kartais ir siekiant sekti informaciją apie juos. Vartotojas gali pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir atsisakyti „Slapukų” arba gauti įspėjimus, kai „Slapukai” yra siunčiami. Atkreipkite dėmesį, jog pasirinkus tokius nustatymus, kai kurios mūsų svetainės dalys gali veikti netinkamai.

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

The Hangers renka ir naudoja vartotojų asmeninę informaciją siekiant pagerinti klientų aptarnavimą, kuomet jūsų pateikta informacija suteikia mums galimybę efektyviai reaguoti į jūsų pageidavimus bei norus. Taip pat norėdami tiksliai ir greitai apdoroti pateiktus užsakymus ir siųsti užsakymo būsenos atnaujinimus. Vartotojui susikūrus paskyrą mūsų svetainėje ar suformavus pirmą užsakymą, jie automatiškai yra įtraukiami į mūsų naujienlaiškių sąrašą ir nuo tos akimirkos gaus visus mūsų siunčiamus laiškus, susijusius su produktų, parduotuvės naujovėmis ir kita būdinga informacija. Jei bet kuriuo momentu vartotojas nebenori gauti mūsų naujienlaiškių, jis gali jų atsisakyti susisiekęs su mūsų komanda info@thehangers.lt

Kaip mes saugome jūsų informaciją

Mes priimame atitinkamus duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo būdus, siekiant apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos, informacijos keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, jūsų vartotojo vardo, slaptažodžio, informacijos apie sandorius ir mūsų svetainės saugomų duomenų atskleidimo.

Svetainė naudoja koduotą duomenų perdavimo (SSL) šifravimą visuose svetainės puslapiuose, kuriuose tarp abiejų šalių yra apsikeičiama konficencialia informacija. Bendravimas per SSL apsaugotą kanalą yra užšifruotas ir apsaugotas skaitmeninių parašų. Norėdami įsigyti prekių Iš ssl apsaugotų parduotuvių, turite naudoti SSL palaikančias naršykles, tokias kaip, Safari, Firefox, Google Chrome, Opera ar Internet Explorer. Tokiu būdu apsaugomas jūsų asmeninės informacijos konfidencialumas.

Trečiosios šalys

Vartotojas mūsų puslapyje gali rasti reklamą ar kitokio panašaus pobūdžio nuorodas į kitus puslapius su mūsų partneriais, tiekėjais, rėmėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis. Mes nekontroliuojame tų svetainių turinio ir neatsakome už juose pateikiamą informaciją ar jų vykdomus veiksmus, jos turi savo atskiras taisykles ir nuostatas.

Mūsų svetainė savarankiškai neatskleidžia vartotojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, kurios gali norėti pasiūlyti vartotojams savo produktus ar paslaugas, nebent vartotojai patys prašo tą padaryti.

Ypatingais atvejais, mūsų svetainė gali atskleisti informaciją apie vartotojus, siekiant apsisaugoti nuo sukčiavimo ar kitų nusikaltimų.

Privatumo politikos pakeitimai

Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be jokio perspėjimo pakeisti arba papildyti šią privatumo politiką. Kai privatumo politika yra pakeičiama, šio puslapio apačioje nurodoma nauja priėmimo/patikslinimo data. Mes raginame jus peržvelgti šią privatumo politiką kiekvieno užsakymo metu ir įsitikinti ar nėra jums aktualių pakeitimų. Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad šios privatumo politikos skaitymas, prieš atliekant užsakymą Iš mūsų parduotuvės, yra pilnai jūsų pačių atsakomybė.