KABINTI AR LANKSTYTI?

Jūsų spintoje tvyro chaosas? Pagalvokite – ar taip yra dėl vietos stygiaus drabužinėje, ar visgi dėl nuo senų laikų išlikusio įpročio lankstyti visų tipų drabužius?

Lentynos – jau praeitis. Tačiau tinkamų pakabų pasirinkimas yra tikras menas – nesvarbu, kaip paprastai tai atrodo. Netinkamai laikomi drabužiai tarnaus gerokai trumpiau, todėl itin svarbu šiai interjero detalei skirti pakankamai dėmesio. Patogiai ir saugiai padėtas daiktas taupo laiką, vietą bei jūsų nervus. Pasitelkdami savo klientų įžvalgas galime drąsiai teigti, kad kabinimas yra gerokai efektyvesnis būdas išsaugoti savo mėgstamiausio drabužio formą bei lengvai rasti jį tarp kitų, nesujaukiant visos drabužinės.

KIEK PAKABŲ TURĖTI DRABUŽINĖJE ?

Mūsų grįžtantys klientai patvirtino, kad pakabų – niekada nebus per daug.

Pirmiausia įsivertinkite kabinimo plotą drabužinėje bei numatykite kiek žmonių ja naudosis. Paskaičiuokite kokio tipo ir kiek drabužių planuosite kabinti ant pakabų.

Iš patirties galime pasakyti, kad 90% klientų pakabomis apsirūpina tik iš antro, neretai ir trečio karto. Kaip jau minėjome, jų per daug nebūna, o tikslų kiekį apskaičiuoti išties sunku. Pradėjus kabinti drabužius ir pajautus taupantį laiką patogumą – neįmanoma sustoti. Dažniausiai 4 asmenų šeimai prireiks: plonų pakabų suknelėms 50-100 vnt. kelnėms 30-50 vnt., pastorintų paltams 30-60vnt. ir kostiumams 10-30vnt.

Rekomendacija: norint matyti tvarkingą bei stilingą erdvę, tarp plonų pakabų suknelėms ir kelnėms, svarbu išlaikyti 3-5 cm. tarpus, o pastorintoms pakaboms – 5cm.

KIEK PAKABŲ TURĖTI KORIDORIAUS SPINTOJE?

Apgalvokite kokio tipo drabužius planuojate kabinti koridoriaus spintoje. Įprastai tai būna viršutiniai, sunkesni lauko drabužiai, kuriems rekomenduojame pasirinkti pastorintą, paltams skirtą pakabų modelį. Atsižvelkite į spintos dydį, šeimos narių skaičių ir kiek viršutinių drabužių kabinsite.

Vienam suaugusiam asmeniui pakanka 7-12 vnt. pakabų, o paaugliui 4-7 vnt. Koridoriaus spintoje svarbu papildomai įsivertinti ir palikti dalį tuščios vietos, kurią užpildysite pakabomis svečiams. Taigi 4 asmenų šeimai prireiks apie 30-40 vnt. pakabų paltams. Primename, kad tarp pakabų turi būti ne mažiau kaip 5cm. tarpai, taigi spintoje kabinamo ploto ilgis turėtų būti tarp 150 – 250 cm. ilgio.

KODĖL TURITE SKIRTINGO DIZAINO IR SPALVŲ PAKABAS?

Sunku nuspėti kokio kiekio ir kokių modelių pakabų įsigyti, kad jų pakaktų ilgam laikui. Praktika parodė, kad reikalingą kiekį pakabų namų ūkis įsigyja per du, tris skirtingus kartus, kurie būna skirtingais laikotarpiais. Dažniausiai perkant antrą kartą, tas pakabas, kurios buvo pirktos pirmąjį kartą, surasti sunku. Po tam tikro laiko, kai pradeda drabužinėje erzinti skirtingi pakabų storiai, dizainas, spalvos – pamatome, kad vietoje patogios ir stilingai atrodančios drabužinės – chaosas!

THE HANGERS rekomenduoja taupyti savo brangų laiką, nervus ir pinigus. Pasiryžkite visas senas bei skirtingas pakabas pakeisti į naujas, kurios jūsų namų ar darbo aplinkoje dovanos tvarką, teigiamas emocijas ir išskirtinai elegantišką prabangą.