VARDINĖS PAKABOS

personalizuotos pakabos tik jums

Planuojate savo jaukiems namams įsigyti THE HANGERS pakabas? Galvojate, kaip kiekvienam daiktui suteikti savito išskirtinumo?

Net ir mažiausia smulkmena, kasdieninio naudojimo daiktą pavers išskirtinai maloniu, nes jis bus skirtas specialiai Jums!

Suteikite savo naujoms pakaboms asmeniškumo! Vardas, pavardė, pseudonimas o gal inicialai?

Visa tai įmanoma jau nuo dabar! ????

SUSISIEKITE SU MUMIS

UNIKALIOS PAKABOS JŪSŲ BUTIKUI AR GROŽIO NAMAMS

Turite drabužių butiką ar kita mylimą veiklą ir sulaukiate daug klientų? Susiduriate su nuolatine problema, kai parduodami, o gal ir jūsų pačių drabužiai vis nukrenta nuo pakabų?

Atsikratykite galvos skausmo su gumuotomis THE HANGERS pakabomis! Tobula sąveika tarp drabužio ir pakabos, kurios dėka drabužiai neslysta. Pasinaudokite galimybe turėti vardines pakabas su lazeriu išgraviruotu jūsų įmonės inicialu ar logotipu.

Unikalumas savoje erdvėje yra labai svarbus – suteikite pakaboms reikšmę ir jos jums padovanos išskirtinumą.

Kaip tai veikia?

Turite pasirinkti, kurį pakabų modelį ar kelis modelius naudosite personalizavimui. Atminkite, kad minimalus kiekis vieno modelio pakabų turi būti nemažesnis kaip 100 vnt., jeigu yra pasirenkama viena iš THE HANGERS spalvų.

Jeigu žinote savo įmonės prekinio ženklo spalvos kodą, tada parašykite jį mums, o jei ne, tada atsiųskite spalvos kodą išsirinkę iš spalvų paletės internete. Jūsų pasirinktos spalvos minimalus kiekis vieno modelio pakabų turi būti nemažesnis kaip 300 vnt.

Atsiųskite savo logotipą, kartu nurodykite visus išmatavimus, kokio dydžio logotipas turi būti ant pakabos ir kurioje pakabos vietoje. Mes įvertinę jūsų pateiktą informaciją duosime atsakymą ar toks logotipas įmanomas.

Pagal jūsų pateiktą informaciją, pasirinkus pakabų modelį(-ius), logotipą ir spalvą užsakoma pavyzdinės pakabos gamyba. Preliminarus gamybos terminas 2-3 sav.

Kai klientas patvirtina, kad pavyzdinė pakaba atitinka jo lūkesčius galima formuoti užsakymą masinei gamybai. Užsakymui vykdyti reikalingas 50% avansas. Gamybos terminas užtrunka 3-4 mėn. po avanso apmokėjimo.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Tel. numeris
+370 (630) 41388

El. paštas
info@thehangers.lt