Atsisiųskite The Hangers verslo dovanų katalogą

ATSISIŲSTI

VERSLO DOVANA JŪSŲ KLIENTAMS

teigiamos ir palankios emocijos apie jus

THE HANGERS prabangi dovanų pakuotė su viduje esančiomis premium pakabomis rūbams, nustebins net ir patį įnoringiausią partnerį ar klientą.

Originalia ir praktiška dovana galima pasveikinti ne tik sudarius naudingą sandorį, bet ir švenčių ar įmonei svarbių datų proga. 

Maži dalykai susideda į didelę visumą ♡

SUSISIEKITE SU MUMIS

REPREZENTUOKITE ĮMONĘ SU PERSONALIZUOTA VERSLO DOVANA

Natūralu, kad verslo dovanos yra glaudžiai susijusios su verslo žinomumo didinimu. Itin svarbu, kad tai būtų subtiliai apipavidalinta ir pateikta.

Esate nekilnojamo turto vystytojas ar brokeris? Galbūt turite didelę įmonę ir begalę klientų, kuriuos norite maloniai nustebinti įteikdami dovaną, kuri dar ilgai primintų apie jus bei  jūsų įmonę?

Tai begalo stilinga ir unikalu! Sudarius pirkimo/pardavimo ar nuomos sandorį, klientui ar verslo partneriui padovanokite originalią bei naudingą dovaną, kuri puikiai siejasi su jaukia namų tematika ir gali būti naudojama nuo pirmųjų dienų.

Turite savo įmonės logotipą ir dominuojančią spalvą? Atsiųskite pakuotės dizainą reprezentuojantį jūsų įmonę, pasirinkite pakabos modelį, spalvą bei norimą lazeriuoti logo – Visa kita palikite mums! Mes pasirūpinsime, kad tai taptų jūsų įmonės įvaizdžio dalimi!

KAIP TAI VEIKIA?

Turite pasirinkti pakabų modelį iš mūsų turimo pakabų asortimento. Minimalus kiekis 300 vnt. pakuočių (pakabų kiekis pakuotėje priklauso nuo pasirinkto pakabų modelio).

Galite pasirinkti bet kurią spalvą iš Pantone paletės ir nurodyti spalvos kodą.

Galite nurodyti įmonės logotipą, kurį norėsite išgraviruoti ant pakabos. Turite nurodyti logotipo dydį ir vietą ant pakabos, kur turės būti logotipas. Logotipas lazeriu bus išgraviruotas ant medienos prieš padengiant soft-touch guma.

Yra galimybė ant pakuotės uždėti jūsų norimą viršelio apipavidalinimą, kad būtų atvaizduotas jūsų įmonės identitetas.

Pagal jūsų pateiktą informaciją, pasirinkus pakabų modelį, logotipą, spalvą užsakoma pavyzdinės pakabos gamyba. Preliminarus gamybos terminas 2-3 sav.

Kai klientas patvirtina, kad pavyzdinė pakaba atitinka jo lūkesčius galima formuoti užsakymą masinei gamybai. Užsakymui vykdyti reikalingas 50% avansas. Gamybos terminas užtrunka 3-4 mėn. po avanso apmokėjimo.