„Locherber” namų kvapų difuzorius „Habana Tobacco” 500ml

11,00 EUR85,00 EUR
-
+
Minimalus užsakomasis kiekis 1 vnt.

Turime sandėlyje. Pasiruošę išsiųsti.

* Pasirinkę 10ml talpą, jūs perkate originaliais nišiniais namų kvapais pripildytą atomaizerį. Atomaizeris yra purškiamas, daugkartinio naudojimo. (Nenaudoti ant kūno, drabužių ar kitų buities daiktų. Purkšti patalpoje, ore, vengiant patekimo ant šalia esančių žmonių ar daiktų).

* 500ml – Orginalus gamintojo difuzorius ir įpakavimas + DOVANA juodos lazdelės (8vnt)

* 10ml atomaizerio pavyzdys trečioje nuotraukoje (Atomaizeris stiklinis su metalo apsauga, marmuro imitacija. Spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

Havanos ir Kubos įkvėptas „Habana Tobacco“ pulsuoja šiltais ir harmoningais prieskonių ir gėlių aromatais, kuriuos užbaigia ekstravagantiškas tabako dūmas.

Kvapų natos:

·        Bergamotė ir medus susilieja saldžiam it sirupas aromatui, apkerinčiam visas pievų bites;

·        Riešutinis kokoso gaivumas ir traškumas sušvelnina saldžias natas;

·        Nostalgiškas, gilus ir charizmatiškas tabako aromatas suteikia kvapams vientisumo ir svorio;

·        Gvazdikėliai ir gintaras sukuria netikėtai sodrų ir gilų prieskonių ir dervos aromatą;

·        Vanilė ir žibutės įsilieja į kompaniją lyg netikėtas svečias. Viliodamos giliu saldumu, jos papildo kvapą šventiška magija ir spontanišku nuotykiu;

·        Išraiškingas ir vyrų mėgstamas kedras ir pačulė šildo itin jaukiu ir žemišku miško kvapu.

„Locherber“ difuzoriai – tai kokybiški itališko kvapo ir dizaino atspindžiai. „Locherber Milano“ vizija sujungia antikinio ir moderniojo Milano stilius, kurie kvapų buteliukus paverčia įstabia namų interjero detale. Pačių buteliukų gamyba yra unikali dėl ypač kruopštaus rankų darbo, prisidedančio prie autentiško ir išskirtinio produkto gimimo. Rankomis dažytas stiklo buteliukas ir švelnus kipariso medžio dangtelis išaukština žavingą klasicizmo ir modernizmo darną, kurią užbaigia prabangi žakardo etiketė.

„Locherber“ difuzoriai siūlo nepriekaištingą kokybę, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir užuosti. Namų kvapai yra pripildyti geriausiais eteriniais aliejais, kurie, būdami visiškai natūralūs, užburia pažįstamais kvapais ir įkvepia dar neužuostais deriniais.

Šilti ir Minkšti linkėjimai,

Nišinės Nosytės❥

Neapsisprendei? Užsisakyk pasibandymui