Sospiro Muse

21,00 EUR289,00 EUR
-
+
Minimalus užsakomasis kiekis 1 vnt.

Turime sandėlyje. Pasiruošę išsiųsti.

* Jūs perkate originaliais kvepalais pripildytą atomaizerį. Atomaizeris yra purškiamas, daugkartinio naudojimo. 5ml – stiklinis su metalo apsauga, nepastatomas. 10ml – stiklinis su metalo apsauga, pastatomas, marmuro imitacija.

* 100ml – Orginalus gamintojo buteliukas ir įpakavimas.

* 10ml. atomaizerio pavyzdys trečioje nuotraukoje (spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

* 6ml. atomaizerio pavyzdys ketvirtoje nuotraukoje (spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

SOSPIRO MUSE
Tai yra visiška bomba, kurios vieno pšyk papurškimo galią sulyginčiau su Xerjoff More Than words šleifu! (Kas ragavę More Than words, supras ką noriu pasakyti, kas neragavę būtinai išbandykite!)
Tai mano dar vienas Sospiro, unikalios prafumerijos namų kūrinys, kuris deja, kaip ir visi kiti Sospiro lobiai, jau nebeparduodamas Lietuvoje. Senoji, vienintelė ir tobuloji versija…
Dievinu nišinius, šleifinius, išraiškingus ir charizmatiškus kvapus. Pakanka vieno pšyk ir sukasi galva (kartais pagalvoju, o negali būti “pusė” pšyk..? Įprastai kitų kvepalų man privalu 3-4 pšyk
Šis Sospiro Muse kvapas privalo būti bent kartą gyvenime paragautas kiekvienos unikalios moters! O mes juk visos tokios
 ….
Aromatas, gimęs iš niekada nesibaigiančių tobulų kvepalų paieškų. Tokių, kurie pabrėžtų jais pasikvėpinusios moters asmenybę. Šis aromatas skirtas šiuolaikiškai moteriai, pačiai kuriančiai savo likimą.
Tai atspindi ir pati kompozicija – švelnios baltų Viduržemio jūros regiono baltų gėlių natos derinamos su stiprų charakterį atspindinčiomis sodriomis ir ryškiomis odos natomis.
Sospiro Muse yra tikras įkvėpimas, griaunantis klasikines, nusistovėjusias parfumerijos taisykles. Aromatas, perteikiantis visame pasaulyje vertinamą italų meninės parfumerijos meistriškumą.
Natos – Odos akordas, slyva, baltų gėlių puokštė.
blyškusis kietis, gauruotasis švitrūnas, jazminaitis.
ambra, benzoinė derva, pačiulis, avietė.
Tai raktas į dėmesio centra

Šilti ir Minkšti linkėjimai,

Nišinės Nosytės❥

Neapsisprendei? Užsisakyk pasibandymui