Xerjoff Amabile

22,00 EUR35,00 EUR
-
+
Minimalus užsakomasis kiekis 1 vnt.

Turime sandėlyje. Pasiruošę išsiųsti.

* Jūs perkate originaliais kvepalais pripildytą atomaizerį. Atomaizeris yra purškiamas, daugkartinio naudojimo. 6ml – stiklinis su metalo apsauga, nepastatomas. 10ml – stiklinis su metalo apsauga, pastatomas, marmuro imitacija.

* 10ml. atomaizerio pavyzdys trečioje nuotraukoje (spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

* 6ml. atomaizerio pavyzdys ketvirtoje nuotraukoje (spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

* Užsisakant pilną kvepalų buteliuką (100 ml) pristatymas gali trukti 2-3 savaites. Dėl užsakymo kreiptis el.paštu

 

🍋🍏🍋 Xerjoff Amabile 🍏🍋🍏

Kvapas toks pat ryškus ir išskirtinis, kaip ir pats buteliukas.

„ Amabile“ yra tarsi saulės spindulys, kuris pirmą kartą dienos šviesą išvydo 2020m ir  priminė pasauliui, kad reikia judėti toliau, nes po lietaus visada būna saulė. Prabangus saulės ir energijos pliūpsnis!

  • 🍏 Maloniai rūgščios vaisių natos, susimaišiusios su gėlių harmoningomis natomis. Sprogstanti jėga, kurios energiją išskiria žaižaruojančios žaliųjų obuolių, bergamotės ir Viduržemio jūros vaisių natos, kurios greitai virsta egzotinėmis gėlių ir prieskonių natomis. Egzotiniai miškai, žalioji vanilė – naujoviškas ir naujas ingredientas, suteikia įdomų žalios spalvos saldumą, priimdama į draugiją baltaji muskusą, kedrą ir pačiulį.
  • 🍋Ypatingai svarbu paminėti, kad kvapas išsilaiko stulbinančiai ilgai. „Amabile“ citrusinių natų ilgaamžiškumas tiesiog stebinantis.

Aromatas svajingai nukelia į Pietų Italiją, kur saulė yra ryškesnė, dangus yra aukštesnis, o spalvų ir atspalvių įvairovė rodos dar nėra pažystama…

🌱🍋 🍏🍊🌿Aromato natos : žaliasis obuolys, Amalfio citrina, Kalabrijos bergamotė, apelsinų žiedai, rožiniai pipirai, jazminai, Gvatemalos kardamonas, atlaso kedras, Indonezijos pačiuliai, Meksikos vanilė Veracruz, Baltasis muskusas.

 

Šilti ir Minkšti linkėjimai,

Nišinės Nosytės❥

Neapsisprendei? Užsisakyk pasibandymui