„Locherber” namų kvapų difuzorius „Malabar Pepper” 1000ml

11,00 EUR148,00 EUR
-
+
Minimalus užsakomasis kiekis 1 vnt.

Turime sandėlyje. Pasiruošę išsiųsti.

* Pasirinkę 10ml talpą, jūs perkate originaliais nišiniais namų kvapais pripildytą atomaizerį. Atomaizeris yra purškiamas, daugkartinio naudojimo. (Nenaudoti ant kūno, drabužių ar kitų buities daiktų. Purkšti patalpoje, ore, vengiant patekimo ant šalia esančių žmonių ar daiktų).

* 1000ml – Orginalus gamintojo difuzorius ir įpakavimas + DOVANA juodos lazdelės (8vnt)

* 10ml atomaizerio pavyzdys trečioje nuotraukoje (Atomaizeris stiklinis su metalo apsauga, marmuro imitacija. Spalva ir dizainas parenkama atsitiktinai)

Malabaro krante užgimęs Malabar Pepper“ užburia rytietiškų prieskonių ir citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija.

Kvapų natos:

·        Citrusiniai vaisiai žaidžia tarp salsvo ir lengvai rūgštaus aromato, kuris kvapui suteikia lengvumo ir švaros pojūčio;

·        Energingas ir intensyvus imbieras priduoda gaivinančio lengvumo;

·        Tobulas cinamono ir juodųjų pipirų derinys maloniai šildo, uždega ir vėl nuramina;

·        Kiparisas ir pačulė skleidžia gilios medienos ir drėgnos žemės natas;

„Locherber“ difuzoriai – tai kokybiški itališko kvapo ir dizaino atspindžiai. „Locherber Milano“ vizija sujungia antikinio ir moderniojo Milano stilius, kurie kvapų buteliukus paverčia įstabia namų interjero detale. Pačių buteliukų gamyba yra unikali dėl ypač kruopštaus rankų darbo, prisidedančio prie autentiško ir išskirtinio produkto gimimo. Rankomis dažytas stiklo buteliukas ir švelnus kipariso medžio dangtelis išaukština žavingą klasicizmo ir modernizmo darną, kurią užbaigia prabangi žakardo etiketė.

„Locherber“ difuzoriai siūlo nepriekaištingą kokybę, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir užuosti. Namų kvapai yra pripildyti geriausiais eteriniais aliejais, kurie, būdami visiškai natūralūs, užburia pažįstamais kvapais ir įkvepia dar neužuostais deriniais.

Šilti ir Minkšti linkėjimai,

Nišinės Nosytės❥

Neapsisprendei? Užsisakyk pasibandymui