Akcija!

Pieno Balta Šeima – 4vnt.

63,41 EUR
-
+
Minimalus užsakomasis kiekis 1 vnt.

Turime sandėlyje. Pasiruošę išsiųsti.

* Visuomet rekomenduojame pasitikrinti ar pakabos atitinka jūsų norimą kokybę ir lūkesčius, todėl prieš užsisakant didesnį kiekį pakabų, siūlome užsakyti norimos spalvos „Pakabų Šeimą”.

* Idealus variantas, pamatyti ir išbandyti kiekvieną pakabos modelį savo drabužinėje tam, kad apsisprendimas dėl reikalingo pakabų tipo bei kiekio taptų paprastesnis.
Pakabų šeimos rinkinį sudaro:
* Pakaba suknelei  -1vnt.
* Pakaba paltui -1vnt.
* Pakaba kelnėms -1vnt.
* Pakaba kostiumui -1vnt.
* Patvarios, Vienodos Ir Stilingos Pakabos – Žingsnis Idealios Drabužinės Link!

 SUŽINOK DAUGIAU +

Neapsisprendei? Užsisakyk pasibandymui

GREITAS PRISTATYMAS

PATOGUS IR SAUGUS APMOKĖJIMAS

GRĄŽINIMO GALIMYBĖ

PUIKUS KLIENTŲ ĮVERTINIMAS

KODĖL VERTA RINKTIS THE HANGERS PAKABAS?

LIETUVIŲ SUKURTAS UNIKALUS DIZAINAS IR TECHNOLOGIJA

Specialus pakabų dizainas suapvalintais kraštais išlaikys drabužio formą nepakitusią, o gumuotas paviršius užtikrins, kad jūsų drabužiai nebenuslys nuo pakabos dėl soft-touch technologijos, kuri sukuria tobulą sąveiką tarp pakabos ir drabužio.

PREMIUM KOKYBĖ

Pakabos pagamintos iš draugiškų aplinkai medžiagų – naudojama mediena turi Forest Stewardship Council® (FSC®) sertifikatą ir atitinka visus aplinkosaugos bei kokybinius reikalavimus.
Pakabos yra tvirtos, ilgaamžės ir stilingos. Jums nebereikės taip dažnai, kaip anksčiau jas keisti į vis naujas. Taip prisidėsite prie švarios gamtos saugojimo.

PLATUS SPALVŲ PASIRINKIMAS

Augame, tobulėjame ir plečiame pakabų spalvinį asortimentą. Turite galimybę įsigyti ne tik populiariausių spalvų pakabas – juodą, pilką, rudą, pudrinę, bet ir naujausių, išskirtinių spalvų – tamsiai mėlyną, šokoladinę, pieno baltumo, burgundišką, smaragdinę.

PAKABŲ ŠEIMA

Naudojant skirtingų modelių, spalvų bei dydžių pakabas drabužinė neatrodo patogi ir tvarkinga. Mes sukūrėme vienintelę Lietuvoje pakabų liniją visų tipų drabužiams. Vienos šeimos pakabos – vienas dizainas, viena technologija, viena spalva – tai raktas į stilingą ir patogią drabužinę!

Spausk pasirinkti

UŽSISAKYK PASIBANDYMUI

Jeigu sunku nuspręsti kokio modelio, kokios spalvos pakabas pasirinkti ir jeigu nori įvertinti pakabų kokybę, tai įsigyk vieną ar kelias pakabas bet kurio modelio, bet kurios spalvos pasibandymui. Apsispręsti bus lengva!

Užsisakyk pasibandymui

UNIKALI IDĖJA DOVANAI!

Tvirta, prabangiai atrodanti bei minkštumo pojūtį liečiant dovanos pakuotė su viduje esančiomis pakabomis, yra būtent tai, ko ieškote norėdami nustebinti sau svarbų žmogų. Tai puiki idėja dovanai naujų namų įkurtuvių proga, gimtadienio, Boso dienos ar kita reikšminga proga.

Idėja dovanai