THE HANGERS

Dėka jūsų pasitikėjimo, mes jau skaičiuojame penktuosius savo sėkmingo gyvavimo metus! Įvertinę poreikį, pasitelkę gerą nuotaiką ir spalvas, sukūrėme ir pateikėme rinkai modernaus dizaino pakabų liniją jaukiai namų aplinkai ir plačioms verslo erdvėms.

Siekdami pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius, mes plečiame pakabų modelių bei spalvų asortimentą, kad kiekvienas iš jūsų atrastų savo kelią idealios drabužinės link!

THE HANGERS pakabos – aukšta kokybė, patogumas, stilius ir jaukumas viename.

Prisidėkime prie švaresnio pasaulio kartu kurdami jaukią ir gražią namų aplinką su pakabomis, kurios yra ilgaamžės, nepriekaištingai atliekančios savo funkciją bei neteršiančios gamtos ir tuo pačiu džiuginančios kiekvieną dieną.

SU KIEKVIENA THE HANGERS PAKABA

UŽTIKRINIMAS TVARUMAS

Mes, kaip ir visa mados industrija, nedideliais žingsniais judame plastiko mažinimo kryptimi – siūlome gamtai nekenkenčią alternatyvą. Pakabų gamyboje naudojame sertifikuotą medieną (FSC®).

Sumažinkite naudojamo plastiko kiekį pasirinkdami ilgaamžes ir patikimas THE HANGERS pakabas.

UŽTIKRINAMAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Daikto ilgaamžiškumas ir suteikiama nauda – vienas iš svarbiausių dalykų į kurį svarbu atkreipti dėmesį planuojant jį įsigyti.

THE HANGERS pakabų tarnavimo laikas siekia iki 10 metų, priklausomai nuo to kaip jas mylėsite ir jomis rūpinsitės. Be to, kasdien džiaugsitės kokybiškomis bei stilingomis pakabomis, saugosite gamtą bei taupysite pinigus.

UŽTIKRINAMAS DĖMESYS

Namų jaukumą, šilumą bei savitumą kurkite skirdami daugiau dėmesio mažai pastebimoms, bet kasdieną naudojamoms interjero detalėms. Pagyvinkite savo namų ir verslo erdves naujomis, išskirtinėmis pakabomis, kurios suteiks unikalumo, elegancijos ir prabangos!

Renkantis pakabas raginame nebijoti ir drąsiai eksperimentuoti su modeliais ir spalvomis, nes jos visos savo dizainu puikiai dera tarpusavyje. Pakabos – tai akcentas, kuris papildo ir pilnai užbaigia namų interjerą.

KOKS TAVO PASIRINKIMAS?

Amžina klasika juoda, o gal prabangi šokoladinė ar skaniausio vyno burgundiška pakaba? Išskirtinė pudrinė, tamsiai mėlyna, ruda ar kokosinė, o gal visgi švelni pieno balta ar šviesi pilka pakaba?

Palengvinkite savo pasirinkimą įsigydami mėgstamų spalvų bei modelių pakabas po 1 vienetą. Matant savo namų interjerą ir pakabas vienoje vietoje, pasirinkimas taps gerokai paprastesnis.

PAVYZDINES PAKABAS ĮSIGYK ČIA!